POMYSŁODAWCY
I PRODUCENCI
FESTIWALU

POMYSŁODAWCY
I PRODUCENCI
FESTIWALU

WOJTEK AUGUSTYNIAK

tak zwany kulturator. Najchętniej robi...zamieszanie. Popełnił następujące projekty kulturalne: Letni Festiwal Filmowy Polówka, Szkołę Teledysków, Tender Metropolis i wiele innych, którymi pompuje swoje ego. Obecnie najbardziej wierzy w PL Music Video Awards

URSZULA HEUWINKEL

skarbnica wiedzy i pomysłów. Nie boi się zadawać pytań i z żelazną konsekwencją znajduje na nie odpowiedzi. Mieszka i działa w Berlinie.

KONTAKT Z NAMI

info@plmva.pl  
tel.660 477 834

facebook
instagram-2
emp

TEAM

KONTAKT Z MEDIAMI
WOJCIECH WOJTYSIAK

ten człowiek ma duże parcie na szkło, chociaż nie wygląda jak modelka z Instagrama. Będzie wysyłał informacje prasowe i  udzielał informacji wszystkim zainteresowanym.

Email: media@plmva.pl  tel. 509 192 834

WIZERUNEK I SOCIAL MEDIA 
MAX KAPŁON

nasz social media ninja. Wraz z Pauliną Jeronim tworzą parę, która zjawi się w Łodzi, aby wystąpić na gali PL Music Video Awards. Wychowują dwa koty Houstona i Nasę. Jeśli zapamiętacie kogoś z naszego festiwalu, to właśnie ich.

VIDEO CONTENT
MICHAŁ WENCEK

niespotykanie szybki operator i montażysta filmowy. Zmontuje Twój film, zanim zdążysz mu o nim opowiedzieć, a potem podrzuci dronem do domu.

KOMUNIKACJA WIZUALNA
KRZYSZTOF IWAŃSKI

artysta grafik, który  w mig zrozumiał naszą ideę i nadał jej niepowtarzalny wygląd. Plakat, ulotki, roboty, logo - to wszystko jego sprawka. 

DZIAŁ TECHNICZNY
PIOTREK CZARNECKI

mimo młodego wieku, to jeden z bardziej doświadczonych kinooperatorów w Polsce. Człowiek, który wie najlepiej jak coś powinno wyglądać na ekranie.

ROBOT2