Nominacje do II edycji

PL Music Video Awards

Nominacje do II edycji
PL Music Video Awards

Za nami pierwszy etap konkursu PL Music Video Awards. Spośród 507 zgłoszonych teledysków komisja selekcyjna wybrała nominowane prace. W każdej z 8 kategorii gatunkowych oraz dwóch kategoriach specjalnych nominowano po 6 teledysków.

Już 30 listopada podczas uroczystej gali w Fabryce Sztuki w Łodzi poznamy zwycięzców poszczególnych kategorii, których wybierze Jury. Gala będzie ukoronowaniem 3 dniowego festiwalu,
na który złożą się spotkania, projekcje i warsztaty poświęcone sztuce wideoklipów.

Poniżej przedstawiamy nominacje

Za nami pierwszy etap konkursu PL Music Video Awards. Spośród 507 zgłoszonych teledysków komisja selekcyjna wybrała nominowane prace. W każdej z 8 kategorii gatunkowych oraz dwóch kategoriach specjalnych nominowano po 6 teledysków.

Już 30 listopada podczas uroczystej gali w Fabryce Sztuki w Łodzi poznamy zwycięzców poszczególnych kategorii, których wybierze Jury. Gala będzie ukoronowaniem 3 dniowego festiwalu, na który złożą się spotkania, projekcje
i warsztaty poświęcone sztuce wideoklipów.

Poniżej przedstawiamy nominacje

Za nami pierwszy etap konkursu PL Music Video Awards. Spośród 507 zgłoszonych teledysków komisja selekcyjna wybrała nominowane prace. W każdej z 8 kategorii gatunkowych oraz dwóch kategoriach specjalnych nominowano po 6 teledysków.

Już 30 listopada podczas uroczystej gali w Fabryce Sztuki w Łodzi poznamy zwycięzców poszczególnych kategorii, których wybierze Jury. Gala będzie ukoronowaniem 3 dniowego festiwalu, na który złożą się spotkania, projekcje
i warsztaty poświęcone sztuce wideoklipów.

Poniżej przedstawiamy nominacje

Za nami pierwszy etap konkursu PL Music Video Awards. Spośród 507 zgłoszonych teledysków komisja selekcyjna wybrała nominowane prace. W każdej z 8 kategorii gatunkowych oraz dwóch kategoriach specjalnych nominowano po 6 teledysków.

Już 30 listopada podczas uroczystej gali w Fabryce Sztuki w Łodzi poznamy zwycięzców poszczególnych kategorii, których wybierze Jury. Gala będzie ukoronowaniem 3 dniowego festiwalu, na który złożą się spotkania, projekcje i warsztaty poświęcone sztuce wideoklipów.

Poniżej przedstawiamy nominacje

Za nami pierwszy etap konkursu PL Music Video Awards. Spośród 507 zgłoszonych teledysków komisja selekcyjna wybrała nominowane prace. W każdej z 8 kategorii gatunkowych oraz dwóch kategoriach specjalnych nominowano po 6 teledysków.

Już 30 listopada podczas uroczystej gali w Fabryce Sztuki w Łodzi poznamy zwycięzców poszczególnych kategorii, których wybierze Jury. Gala będzie ukoronowaniem 3 dniowego festiwalu, na który złożą
się spotkania, projekcje i warsztaty poświęcone sztuce wideoklipów.

Poniżej przedstawiamy nominacje

KATEGORIE
GATUNKOWE

KATEGORIE
GATUNKOWE

ALTERNATYWA

Kategoria:
ALTERNATYWA

Kategoria:
ALTERNATYWA

Kroki “Balon” reż. Filip Bartczak
happysad “Cały” reż. Piotr Starzyk
KACPERCZYK, Jan - rapowanie “Nie Wyjadę” reż. Jakub Blank
Perfect Son “Promises” reż. Jarek Tokarski
Mary Komasa “Degenerate love” reż. M.J. Harper
Bovska “Leżałam” reż. Marcin Starzecki

- Kroki “Balon” reż. Filip Bartczak happysad “Cały”
reż. Piotr Starzyk

- KACPERCZYK, Jan - rapowanie “Nie Wyjadę”
reż. Jakub Blank

- Perfect Son “Promises” reż. Jarek Tokarski
- Mary Komasa “Degenerate love” reż. M.J. Harper
- Bovska “Leżałam” reż. Marcin Starzecki

DANCE

Kategoria:
DANCE

Łobuzy “Urok” reż. Igor Ajgor Leśniewski
Power Play “Karma” reż.Marcin Załęski
Formacja Malibu “Milenka” reż. Przemysław Gomuła
TAITO “Balkandance” reż. Tomasz Styka
Bayera “Popłyniemy” reż.Marcin Załęski
Loverboy - disco/dance “Dobry mąż” reż. Bartosz Szaruga

- Łobuzy “Urok” reż. Igor Ajgor Leśniewski
- Power Play “Karma” reż.Marcin Załęski
- Formacja Malibu “Milenka” reż. Przemysław Gomuła
- TAITO “Balkandance” reż. Tomasz Styka
- Bayera “Popłyniemy” reż.Marcin Załęski
- Loverboy - disco/dance “Dobry mąż”
reż. Bartosz Szaruga

FOLK

Kategoria:
FOLK

Warsaw Village Band feat. Maria Bienias "Plunsy" reż. Magdalena Zielińska
Same Suki "Biczysko" reż. Piotr Smoleński
Kwiat Jabłoni "Niemożliwe" reż. Katarzyna Sienkiewicz
O.S.T.R. & World of Tanks feat. Żywiołak "Polska siła" reż. Dawid Szurmiej
Ofelia - Iga Krefft "Tu" reż. Wiktor Ejryszew
GOLEC UORKIESTRA & Bedoes "Górą Ty" reż. Jacek Kościuszko

- Warsaw Village Band feat. Maria Bienias "Plunsy"
reż. Magdalena Zielińska
- Same Suki "Biczysko" reż. Piotr Smoleński
Kwiat Jabłoni "Niemożliwe" reż. Katarzyna Sienkiewicz
O.S.T.R. & World of Tanks feat. Żywiołak "Polska siła" reż. Dawid Szurmiej
- Ofelia - Iga Krefft "Tu" reż. Wiktor Ejryszew
- GOLEC UORKIESTRA & Bedoes "Górą Ty" reż. Jacek Kościuszko

HIPHOP

Kategoria:
HIP-HOP

Syny “Nag Champa” reż. Sebastian Pańczyk
Pezet “Obrazy Pollocka” reż.Filip Bartczak
White 2115 feat. ЛУНA “Intruz” reż.Alan Willmann
Pokahontaz ft. @YoT "Letnie dzieci" reż. Aleksander Kozłowski
Sokół “Chcemy być wyżej” reż. Szymon Pawlik
Rasmentalism “Escape Room” reż. Arek Nowakowski

- Syny “Nag Champa” reż. Sebastian Pańczyk
- Pezet “Obrazy Pollocka” reż.Filip Bartczak
- White 2115 feat. ЛУНA “Intruz” reż.Alan Willmann
- Pokahontaz ft. @YoT "Letnie dzieci" reż. Aleksander Kozłowski
- Sokół “Chcemy być wyżej” reż. Szymon Pawlik
- Rasmentalism “Escape Room” reż. Arek Nowakowski

ELEKTRONICZNA

Kategoria:
MUZYKA
ELEKTRONICZNA

Gverilla/ ENZU “Ostatni raz” reż. Jakub Blank
Bass Astral x Igo “It's Dark” reż.Paweł Fabjański
Michał Sobierajski / Suwal “Satelity” reż.Monika Kmita
Plastic “U Gonna Love It” reż.Dawid Krępski
delay_ok “Woda” reż.Karolina Janicka, Daniel Borejko
Jan Serce "Nie będę tańczył” reż. Michał Kisielewski / Dreamers Talents

- Gverilla/ ENZU “Ostatni raz” reż. Jakub Blank
- Bass Astral x Igo “It's Dark” reż.Paweł Fabjański
- Michał Sobierajski / Suwal “Satelity” reż.Monika Kmita
- Plastic “U Gonna Love It” reż.Dawid Krępski
- delay_ok “Woda” reż.Karolina Janicka, Daniel Borejko
- Jan Serce "Nie będę tańczył” reż. Michał Kisielewski / Dreamers Talents

POP

Kategoria:
POP

Dawid Podsiadło"Trofea" reż. Daniel Jaroszek
Bartek Królik "Raj" reż.Magdalena Zielińska
Daria Zawiałow feat. schafter, Ralph Kaminski
"Czy Ty słyszysz mnie?" reż. Grajper

- Dawid Podsiadło"Trofea" reż. Daniel Jaroszek
- Bartek Królik "Raj" reż.Magdalena Zielińska
- Daria Zawiałow feat. schafter, Ralph Kaminski
"Czy Ty słyszysz mnie?" reż. Grajper

Dawid Kwiatkowski "Mordo" reż. H D S C V M
Zuza Jabłońska "Spacer Po Linie" reż.Dawid Ziemba
Smolasty "Raj" reż. Mateusz Witkowski

- Dawid Kwiatkowski "Mordo" reż. H D S C V M
- Zuza Jabłońska "Spacer Po Linie" reż.Dawid Ziemba
- Smolasty "Raj" reż. Mateusz Witkowski

ROCK

Kategoria:
ROCK I OSTRE
BRZMIENIE

Pale Path "Enemy" reż Aleksander Kropidłowski
Afromental "Wściekłe Psy" reż Aleksander Wilk
Żurkowski "Ciemność" reż Szymon Kuriata
Czarna Polana: Albo inaczej featMuniek Staszczyk "Co to za miejsce"
reż Tomek Suwalski

Pale Path "Enemy" reż Aleksander Kropidłowski
Afromental "Wściekłe Psy" reż Aleksander Wilk
Żurkowski "Ciemność" reż Szymon Kuriata
Czarna Polana: Albo inaczej featMuniek Staszczyk
"Co to za miejsce" reż Tomek Suwalski

- Pale Path "Enemy" reż Aleksander Kropidłowski
- Afromental "Wściekłe Psy" reż Aleksander Wilk
- Żurkowski "Ciemność" reż Szymon Kuriata
- Czarna Polana: Albo inaczej feat. Muniek Staszczyk
- "Co to za miejsce" reż Tomek Suwalski

Agnieszka Chylińska "Schiza" reż Adam Gawenda
Stach Bukowski "Lew" reż Dorota Miko

- Agnieszka Chylińska "Schiza" reż Adam Gawenda
- Stach Bukowski "Lew" reż Dorota Miko

EXTRA

Kategoria:
EXTRA

Vixen "Kawałek serca" reż. Błażej Jankowiak / 9LITER FILMY
Jazz Band Młynarski-Masecki “Czy Pani tańczy rumbę?”
reż. Robert Bęza

- Vixen "Kawałek serca" reż. Błażej Jankowiak /
9LITER FILMY

- Jazz Band Młynarski-Masecki “Czy Pani tańczy rumbę?” reż. Robert Bęza

Mitch & Mitch “Gathering” reż. Mitch
Michał Sławecki & Danuta Stenka "ORESTEJA" Agata Zubel
reż.Marta Brodacka

- Mitch & Mitch “Gathering” reż. Mitch
- Michał Sławecki & Danuta Stenka "ORESTEJA"
Agata Zubel 
reż.Marta Brodacka

hania rani “Sun” reż. Bartek Warzecha
Psio Crew “HOMO SAPIE” reż. Michał Liszcz

- hania rani “Sun” reż. Bartek Warzecha
- Psio Crew “HOMO SAPIE” reż. Michał Liszcz

KATEGORIE
SPECJALNE

KATEGORIE
SPECJALNE

PRZEKAZ

Kategoria:
WAŻNY PRZEKAZ

Albo inaczej 2 - wyk. Igor Walaszek - Igo “Mówią mi” reż. Patrycja Polkowska
Bass Astral x Igo “Feeling Exactly” reż. Grajper
Bisz/Radex “Pokaż mi język” reż. Kobas Laksa & Marcel Borowski
Chwilantropia “Nie mówię nie” reż. Marek Hajduk
Divines “Ponad” reż. Lulu Zubczyńska
HADES “SMOG” reż. Marta Brodacka

- Albo inaczej 2 - wyk. Igor Walaszek - Igo
“Mówią mi” reż. Patrycja Polkowska

- Bass Astral x Igo “Feeling Exactly” reż. Grajper
- Bisz/Radex “Pokaż mi język” reż. Kobas Laksa & Marcel Borowski
- Chwilantropia “Nie mówię nie”
reż. Marek Hajduk

- Divines “Ponad” reż. Lulu Zubczyńska
- HADES “SMOG” reż. Marta Brodacka

DEBIUT

Kategoria:
DEBIUT REŻYSERSKI

Natalia Przybysz “Ciepły Wiatr” reż. Silvia Pogoda
Marcel Borowiec “Lone in the Dark” reż. Tomasz Chrapusta
Robert Cichy "SMACK" reż. @Roberto Cura, Marta Kaczmarek
Margaret “Serce Baila” reż. Maciej Nowak, Weronika Rygiel, Robert Sampławski

- Natalia Przybysz “Ciepły Wiatr” reż. Silvia Pogoda
- Marcel Borowiec “Lone in the Dark” reż. Tomasz Chrapusta
- Robert Cichy "SMACK" reż. @Roberto Cura, Marta Kaczmarek
- Margaret “Serce Baila” reż. Maciej Nowak, Weronika Rygiel, Robert Sampławski

schafter (ft. Żabson)“Double D's” reż. Low Class Conspiracy
(Jakub Bors & Marcel Borowski)

- schafter (ft. Żabson)“Double D's” reż. Low Class Conspiracy
(Jakub Bors & Marcel Borowski)

Giss “Seabed” reż. Zuza Barc

- Giss “Seabed” reż. Zuza Barc

animacja
group-5
group-4